Hakkımızda

Kahvelerimize bayılacaksınız…

Dr. Roaster Coffee Roastery, nitelikli dünya kahvelerini sizlere ulaştırmak niyetiyle 2021 yılı başında 3. Nesil Kahve Akımı’na bir çığır olarak Manisa’da kuruldu. Akım diyoruz çünkü hareket olmanın çok ötesine geçmiş durumda. Milletçe yüzyıllar boyunca domine ettiğimiz kahve tedarik ve kültürünün başkalarına devredildiğini görmek üzücü lakin son dönemde artan kahveye yönelik sosyal ve ticari girişimler umut verici nitelikte.

Peki biz kimiz? Bu sektörün neresindeyiz?

Biz minimum kâr maksimum kalite anlayışı ile çalışan tüketici dostu butik bir kahve kavurmahanesiyiz. Çeşitli tedarikçilerden aldığımız çekirdeklerin test kavurmalarını yaparak çekirdeğin potansiyeline göre uygun profili yakalamaya çalışıyoruz. En iyisi olduğuna ikna olduğumuz profili son tüketiciye sunuyoruz. Kavrulmuş çekirdek stoğu tutmuyor siparişe göre kavurma yapıp degassing sonrası çekirdeklerimizi yolcu ediyoruz.

Nitelikli kahveyi herkes için ulaşılabilir kılmak istiyoruz. Fiyatlarımızı piyasaya göre değil olması gerekene göre belirliyoruz. Kahve konusunda damakların asla yanılmadığının farkındayız ve iyi kahvenin bir lüks değil ihtiyaç olduğuna inanıyoruz.

Saygılarımızla,

Dr. Roaster Coffee Roastery Ekibi

Görüşme başlat
Bir sorunuz mu var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?